.: به نام خدا به سایت تهران تجارت خوش امدید :. .: جهت بهتر دیده شدن از آگهی های ویژه استفاده کنید :.

فیزیوتراپی در منزل در شیراز

کاوشگران صنعت پارس آرین
عنوان : فیزیوتراپی در منزل در شیراز
نام آگهی دهنده : 1 1
نام دسته : خدمات پزشكي
استان : فارس
شهر : شیراز
آدرس : شیراز، بلوار دکتر حسابی، شهرک آرین، پارک علم و فناوری فارس
تلفن : 09170434100
وب سایت : http://www.varzeshdarman.ir
پست الکترونیک : info@hamrahsalamat.ir
قیمت :
آخرین بروز رسانی: 1401/09/16-14:28:37:867
آمار بازدید : 1177

بهترین مرکز فیزیوتراپی در منزل در شیراز با امکان ویزیت متخصص و آموزش اختصاصی تمرینات, فیزیوتراپی در منزل در شیراز, فیزیوتراپی در خانه در شیراز, توانبخشی در منزل در شیراز, توانبخشی در خانه در شیراز, کاردرمانی در منزل در شیراز, فیزیوتراپی در منزل تهران , فیزیوتراپی در خانه تهران , فیزیوتراپی در منزل شیراز , فیزیوتراپی در خانه شیراز , فیزیوتراپی در منزل در تهران , فیزیوتراپی در خانه در تهران , فیزیوتراپی در منزل کرمان , فیزیوتراپی در خانه کرمان , ورزش آنلاین , سامانه ورزش اینترنتی , آموزش فیزیوتراپی و ورزش آنلاین , توانبخشی در منزل در تهران , توانبخشی در خانه در تهران , کاردرمانی در منزل در تهران , توانبخشی در منزل در شیراز , توانبخشی در خانه در شیراز , کاردرمانی در منزل در شیراز


تفاوت خدمات فیزیوتراپی در منزل در تهران و سایر خدمات توانبخشی در منزل در تهران که از طرف سامانه ورزش درمان همراه سلامت و در وبسایت www.varzeshdarman.ir ارائه می شود با سایر خدمات مشابه چیست؟

http://www.varzeshdarman.ir

هدف از انجام خدمات توانبخشی در منزل در سامانه ورزش درمان ارائه بهترین خدمات ممکن به بیماران می باشد. با درخواست فیزیوتراپی در منزل ازمزایای منحصر به فرد زیر شامل بیماران محترم می گردد:

1- درخواست بیمار در اختیار تعداد زیادی از کارشناسان فیزیوتراپی در منزل در تهران یا کاردرمانی در منرل در تهران قرار می گیرد (بسته به درخواست بیمار) قرار داده می شود. پس از بررسی، تمام کارشناسانی که جهت انجام فیزیوتراپی در منزل یا کاردرمانی در منزل اعلام آمادگی کنند به بیمار معرفی می گردند. به همراه آن بیمار می تواند به صفحه معرفی آن کارشناسان در اینترنت دسترسی داشته باشد اطلاعات بیشتری در مورد وی کسب کند.

2- تمام بیماران در زمان دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل در نظرسنجی در مورد کیفیت کار شرکت می کنند. نتایج این نظرسنجی در اختیار بیماران بعدی قرار می گیرد تا در انتخاب درمانگر مورد نظر اطلاعات بهتری داشته باشد.

3- با شروع جلسات فیزیوتراپی در منزل، بیمار در سامانه دیگری به نام فیزیترک ثبت نا م می گردد. این سامانه یکی از کامل ترین منابع ورزش و تمرینات درمانی در منرل در تهران می باشد. کارشناسان تمرینات مربوطه را برای بیمار انتخاب می کنند و این تمرینات را همراه با آموزش ویدیویی و از طریق یک اپلیکیشن جهت بیمار ارسال می کنند. به این ترتیب بیمار علاوه بر انجام تمرینات در زمان فیزیوتراپی در منزل، می تواند تمرینات صحیح را در زمان های دیگر در اختیار داشته باشد.

4- بیمار در صورت تمایل در سامانه همراه سلام ثبت نام می گردد. سامانه همراه سلامت یک پرونده اختصاصی جهت بیمار تشکیل داده و وظیفه مراقبت آنلاین از سلام وی را در زمینه پیشگیری از تمام بیماریهای تهدید کننده سلامت بر عهده می گیرد. جهت آشنایی بیشتر با خدمات همراه سلامت به آدرس زیر مراجعه فرمایید: https://hamrahsalamat.ir/simplification

5- در صورتی که بیمار از قبل تحت نظر پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نباشد می تواند درخواست دهد که پزشک مربوطه به صورت آنلاین وی را ویزیت کرده و طرح درمانی خاص او را مشخص کند.

6- در صورتی که درمانگر در طی جلسات فیزیوتراپی در منزل یا کاردرمانی در منزل احساس کند که فرد به ویزیت آنلاین توسط متخصصین دیگر مانند متخصص داخلی، جراحی، تغذیه، روانشناس، زنان و ... نیاز دارد می تواند جهت انجام ویزیت آنلاین درخواست دهد تا از طریق سیستم ویزیت آنلاین سامانه همراه سلامت و بدون نیاز به خروج بیمار از منزل انجام شود.

فیزیوتراپی در منزل در تهران, فیزیوتراپی در خانه در تهران, توانبخشی در منزل در تهران, توانبخشی در خانه در تهران, کاردرمانی در منزل در تهران

تمام خدمات فوق انجام خدمات توانبخشی در منزل از طریق سامانه همراه سلامت را به یک تجربه متفاوت تبدیل می کند.

 

لیست کامل ورزش ها می توان در لینک زیر مشاهده کنید

http://www.varzeshdarman.ir/ShowItemsList.aspx

 

تماس با ما

تلفن : 09170434100

تلفن : 07132270500

صفحه اینستاگرام :hamrahSalamat

نشانی :شیراز، بلوار دکتر حسابی، شهرک آرین، پارک علم و فناوری فارس

 

 

 

فیزیوتراپی در منزل تهران

فیزیوتراپی در خانه تهران

فیزیوتراپی در منزل شیراز

فیزیوتراپی در خانه شیراز

فیزیوتراپی در منزل در تهران

فیزیوتراپی در خانه در تهران

فیزیوتراپی در منزل کرمان

فیزیوتراپی در خانه کرمان

ورزش آنلاین سامانه ورزش اینترنتی

آموزش فیزیوتراپی و ورزش آنلاین

توانبخشی در منزل در تهران

توانبخشی در خانه در تهران

کاردرمانی در منزل در تهران

توانبخشی در منزل در شیراز

توانبخشی در خانه در شیراز

کاردرمانی در منزل در شیراز

مرکز فیزیوتراپی در منزل تهران با تجهیزات پیشرفته

مرکز فیزیوتراپی در منزل شیراز با تجهیزات پیشرفته

مرکز فیزیوتراپی در منزل کرمان با تجهیزات پیشرفته

تماس با آگهی دهنده ( 1 1 ) -- در مورد : فیزیوتراپی در منزل در شیراز

نام :

ایمیل یا تلفن:  
متن:

آگهی های ویژه مرتبط : فیزیوتراپی در منزل در شیراز


آگهی های مرتبط رایگان فیزیوتراپی در منزل در شیرازعضویت در خبرنامه