.: به نام خدا به سایت تهران تجارت خوش امدید :. .: جهت بهتر دیده شدن از آگهی های ویژه استفاده کنید :.

شرکت صدرا کنار شیراز معدن شن و ماسه استاندارد در شیراز

کاوشگران صنعت پارس آرین
عنوان : شرکت صدرا کنار شیراز معدن شن و ماسه استاندارد در شیراز
نام آگهی دهنده : 1 1
نام دسته : كارخانه
استان : فارس
شهر : شیراز
آدرس : شیراز ، دوکوهک ، جاده صنایع فجر ، کارخانه تولیدی شن و ماسه صدرا کنار شیراز
تلفن : 09171175453
وب سایت : http://www.skshiraz.com/
پست الکترونیک : sadrakenarshiraz@gmail.com
قیمت :
آخرین بروز رسانی: 1401/09/16-14:27:44:912
آمار بازدید : 1093

شرکت صدرا کنار شیراز, تولیدی شن و ماسه استاندارد در شیراز, شن و ماسه, شن و ماسه شیراز, مصالح ساختمانی شیراز, معدن مصالح راه سازی در شیراز, معدن شن و ماسه شیراز, معدن شن و ماسه در شیراز شرکت صدرا کنار شیراز معدن شن و ماسه استاندارد در شیراز, شرکت صدرا کنار شیراز, تولیدی شن و ماسه استاندارد در شیراز, شن و ماسه, شن و ماسه شیراز, مصالح ساختمانی شیراز, معدن مصالح راه سازی در شیراز, معدن شن و ماسه شیراز, معدن شن و ماسه در شیراز, شرکت صدرا کنار شیراز تولیدی شن و ماسه استاندارد در شیراز, شن و ماسه شیراز, معدن شن و ماسه شیراز, معدن شن و ماسه, معدن شن و ماسه در شیراز


شرکت صدرا کنار شیراز معدن شن و ماسه استاندارد در شیراز
www.skshiraz.com
شرکت صدراکنار شیراز در سال 1382 در زمینه تولید شن و ماسه و انواع مصالح راه سازی و ساختمانی در شیراز تأسیس گردید و حدود پانزده سال در حال خدمت به همشهریان و جامعه مهندسین می باشد. معدن و تأسیسات کارخانه در منطقه دوکوهک شیراز واقع شده است.
تولیدات عمده این شرکت سنگدانه های شن و ماسه شسته شده و دانه بندی شده قابل استفاده در بتن می باشد. اما در کنار آن ها می توان به سایر تولیدات اعم از ماسه شکسته، ماسه بادی، قلوه سنگ و انواع مصالح راه سازی مانند بیس زیراساس و غیره اشاره نمود.
اقدامات موثر شرکت در سالهای اخیر که با تغییر استراتژی سازمانی همراه بود ه ، میتوان به استقرار سیستم های یکپارچه مدیریت با همکاری مشاوران شرکت و همچنین ایجاد و فراهم سازی محیطی شاداب و آموزش محور برای کارکنان اشاره نمود. شرکت صدراکنار شیراز در این سالها همواره به شکل قابل ملاحظه ای در بکارگیری تاسیسات ، فناوری و محصولات جدید در این صنعت پیشرو بوده است که این عوامل باعث رشد مجموعه و همچنین تحولی شگرف در رضایتمندی مشتریان گردیده است.
توجه به مسایل زیست محیطی درخط مشی این شرکت بوده است و دراین سالها اقدامات موثری دراین زمینه انجام شده وهمواره به طورمستمر بهبود یافته است.
شرکت صدراکنار شیراز در سال 96 و 97 موفق به کسب عنوان حامی حقوق مصرف کننده و دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید از دبیرخانه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان فارس و همچنین در سال 97 و 98 بعنوان واحد نمونه صنعتی و بهره بردار نمونه معدنی انتخاب شد.


آدرس : شیراز ، دوکوهک ، جاده صنایع فجر ، کارخانه تولیدی شن و ماسه صدرا کنار شیراز
شماره تماس : 07136703454
تلفکس : 07136703453
همراه کارخانه : 09171022868
همراه : 09171175453
www.skshiraz.com
انتقادات و پیشنهادات و شکایات : 09171176264
ایمیل: sadrakenarshiraz@gmail.com

تماس با آگهی دهنده ( 1 1 ) -- در مورد : شرکت صدرا کنار شیراز معدن شن و ماسه استاندارد در شیراز

نام :

ایمیل یا تلفن:  
متن:

آگهی های ویژه مرتبط : شرکت صدرا کنار شیراز معدن شن و ماسه استاندارد در شیراز


آگهی های مرتبط رایگان شرکت صدرا کنار شیراز معدن شن و ماسه استاندارد در شیرازعضویت در خبرنامه